Nafukovací SUP TAMBO CORE 10’5“ Lady-pink 2017

Nafukovací paddleboard dlhý 317 cm, s výtlakom 233 l a nosnosťou 110 kg
2 tituly Majstra Európy pod jazdcom Honzom Rottom a Ivou Dundovou, Lofer 2016! Paddleboardy Tambo sú navrhované v Českej Republike.
Pre koho je určený?  Paddleboardingu sa venuje tiež mnoho žien a dievčat, ktoré chcú niečo špeciálne a práve pre nich je určený sup TAMBO LADY-PINK. Jedná sa o špičkový plavák SUP TAMBO CORE 10'5'' x 32'' x 4,8'' ESD v dámskom farebnom prevedení. Je to najuniverzálnejší plavák z našej ponuky, s ktorým si užije veľa zábavy celá rodina.

Nakupovať

Kategórie: Značka:

Popis

Nafukovací SUP TAMBO CORE 10’5“ Lady-pink 2017 ESD je univerzálny paddleboard.

Nafukovací paddleboard dlhý 317 cm, s výtlakom 233 l a nosnosťou 110 kg
2 tituly Majstra Európy pod jazdcom Honzom Rottom a Ivou Dundovou, Lofer 2016! Paddleboardy Tambo sú navrhované v Českej Republike.

Paddleboardingu sa venuje tiež mnoho žien a dievčat, ktoré chcú niečo špeciálne a práve pre nich je určený sup TAMBO LADY-PINK. Jedná sa o špičkový plavák SUP TAMBO CORE 10’5“ x 32“ x 4,8“ ESD v dámskom farebnom prevedení.

Nafukovací SUP TAMBO CORE 10’5“ Lady-pink 2017 ESD je univerzálny paddleboard vhodný tak pre začiatočníkov, ako aj pre jazdu vo vlnách a na divokej vode pre pokročilých a tažších jazdcov. Je to najuniverzálnejší plavák z našej ponuky, s ktorým si užije veľa zábavy celá rodina.

Konštrukcia paddleboardu je dvojvrstvová ESD s lamináciou a základnou konštrukciou z kvalitného materiálu dropstitch. Tvar je navrhnutý tak, aby paddleboard mal dostatočné vedenie na rovnej hladine, avšak bol obratný a stabilný aj v perejách divokej vody. Vyniká výbornou kĺzavosťou po hladine. Oproti konkurenčným allround paddleboardom je vďaka novej koncepcii tvaru o 10-15% rýchlejší pri vynaložení rovnakého úsilia. Plavák je vhodný aj na preteky na divokej vode, čo dokazujú úspechy tímových jazdcov Tambo v roku 2016 práve na týchto paddleboardoch. SUP je osadený trojicou napevno uchytených fin. Odpadá tak často krát zdĺhavá montáž pred každou jazdou. Plutvy sú vysoko odolné proti nárazom a v prípade poškodenia je možné ich nechať v odbornom servise vymeniť.

Ďalšie vlastnosti:

– Kvalitný extrémne silný dropstitch materiál
– Tri napevno uchytené odolné plutvy pre správny mix držania smeru a kontrolu paddleboardu
– Integrovaný zadný držiak pre pohodlnejšie prenášanie a zadný krúžok, ktorý slúži na uviazanie paddleboardu alebo pripevnenie leash-u
– Silno protišmyková konečná úprava EVA vzadu vyvýšená pre lepšiu orientáciu polohy nohy na doske a zvýšenú priľnavosť v obrátkach.
– Nerezové krúžky v tvare D pre elastickú šnúru na upevnenie nákladu
– Stredný držiak na pohodlné prenášanie paddleboardu

Paddleboard TAMBO CORE 10’5“ x 32“ x 4,8“ ESD je ten pravý plavák, vďaka ktorému si paddleboarding skutočne užijete.

Parametre:

Dĺžka: 10’5″ (3,17m)
Šírka: 32″ (81cm)
Hrúbka: 12 cm
Výtlak: 233 litrov
Váha: (10kg) doska, (13kg) s batohom a pumpou
Maximálna doporučená váha jazdca: 110 kg

Vlastnosti (stupnica 1-10):

Allround: 10
Divoká voda alebo príboj: 9
Stabilita: 10
Rychlost: 8

Čo je v balení?

TAMBO 10’5″ CORE Lady-pink 2017 ESD je dodávaný s batohom, ktorý má na spodnej strane kolieska pre pohodlnejšie prenášanie, a pumpou, s ktorou rýchlo a ľahko nafúkate paddleboard.

Videá:

Video SUP TAMBO CORE 10’5“
Video Tambo SUP Salza, Rakúsko
Video TAMBO SUP, Outdoormixfestival 2017, Embraun, Francúzsko

Ďalšie informácie

Použitie

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nafukovací SUP TAMBO CORE 10’5“ Lady-pink 2017”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Možno by sa Vám páčilo…